poniedziałek, 26 listopada 2012

Prof. dr hab. Krystyna Pawłowicz o zanegowaniu konstytucyjnej zasady suwerenności narodu w Polsce



Pos. prof. dr hab. Krystyna Pawłowicz
Prawo do Ojczyzny cz. I
Pobierz: 2012.11.24.RozmowyNiedokonczone18.mp3

Pos. prof. dr hab. Krystyna Pawłowicz
Prawo do Ojczyzny cz. II
Pobierz: 2012.11.24.rn21.mp3



3 komentarze:

  1. Witam Państwa,


    Komitet Wyborczy Wyborców Bezpartyjna Polska
    - założenia wstępne:


    1.Zbieramy się najpierw w jednym miejscu, ustalany sprawy organizacyjne i wspólny program (osoby prywatne, stowarzyszenia, inicjatywy, małe partie polityczne NIE PALIPOPIS-PSLD). Później organizujemy się terytorialnie, bez zakładania partii, zgłaszamy Komitet Wyborczy Wyborców - Bezpartyjna Polska.
    2.Zbieramy potrzebną ilość podpisów (każdy kandydat po ok. 200 podpisów lub więcej jeśli kandydatów będzie za mało).
    3.Wystawiamy wspólnych kandydatów w wyborach samorządowych, parlamentu europejskiego i krajowego (wszyscy kandydaci muszą być najpierw sprawdzeni publicznie, później zaakceptowani w głosowaniu i uczciwie rozstawieni na listach wyborczych wg. jakiegoś algorytmu lub w głosowaniach lokalnych - potrzeba 30 do 50 tys. kandydatów! Budżet 50000 kandydatów każdy wpłaci np. po 1000(?) zł mamy 50 milionów - plus roznoszenie ulotek i plakatów we własnym zakresie powinno wystarczyć).
    4.Wybrani już przedstawiciele są na bieżąco rozliczani z pracy oraz zobowiązani głosować zgodnie z wolą (dyscyplina) Wszystkich Osób należących do KWW BP (mamy tu oddolną demokrację bezpośrednią w czasie rzeczywistym - kluczowe sprawy mogą być głosowane nawet codziennie on-line, a przedstawiciele są zobowiązani do dyscypliny głosowań. Jest możliwość odwołania dowolnego przedstawiciela w głosowaniu całego KKW - mechanizm zabezpieczający).
    5.Zwracamy Polskę Polakom, Społeczeństwu, Przyszłym Pokoleniom raz na zawsze - zmieniając Konstytucję i wprowadzając procedury demokratyczne.

    Okręgów wyborczych w wyborach do sejmu jest w Polsce 41.
    Komitet wyborczy wyborców wystawiający kandydatów do sejmu musi składać się z 15 osób i zostać poparty 1000 podpisów.
    Każda lista kandydatów musi zostać poparta 5000 podpisami osób w których dowodach widnieje adres z danego okręgu wyborczego.
    Żeby załapać się na emisję materiałów wyborczych w ogólnopolskiej telewizji i radiu trzeba zgłosić z powodzeniem listy w ponad połowie okręgów. 41/2~21.
    Trzeba zebrać więc 105000 podpisów poparcia, co z kolei automatycznie zapewnia możliwość wystawiania kandydatów w pozostałych okręgach bez konieczności zbierania wspomnianych 5000 podpisów.

    Z prostego wyliczenia wynika, że mamy razem w Polsce ok. 50 tys. radnych, burmistrzów, prezydentów miast, wójtów i parlamentarzystów. Kasa im się zwróci i jeszcze oddadzą tym, którzy się nie dostaną.
    Wyborców niezdecydowanych jest 30-50%...
    Co Państwo na to?

    Z Pozdrowieniami,
    www.BezpartyjnaPolska.pl
    bezpartyjnapolska@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  2. Byłbym kłamał gdybym napisał że wróżę powodzenie... bo nie wróżę, ale... życzę

    OdpowiedzUsuń