piątek, 2 maja 2008

Organizacja chłopów represjonowanych w PRL popiera wyrok Trybunału Ludowego w Warszawie z 1-2 kwietnia 2008

.
Na adres Komitetu Suwerenność Narodu Polskiego nadszedł drogą pocztową następujący dokument:

<<<
Stowarzyszenie Chłopów Internowanych, Prześladowanych i Represjonowanych w Byłej PRL
Zarząd Krajowy w Sokołowie Podlaskim, ul. Nieciecka 12, 06-300 Sokołów Podlaski

Sokołów Podlaski, 23.04.2008

Odezwa do Narodu Rzeczypospolitej Polski

Jako organizacja chłopska pozarządowa po raz kolejny zwracamy się do Narodu o stanięcie w szeregu i obronę honoru i godności Boga w naszej Ojczyźnie i obronę Konstytucji w szczególności art. 8 ust. 1, która już wiele razy była gwałcona, jak wtedy gdy 9309 członków Solidarności zamknięto do więzień lub internowano, ponad 100 osób w bestialski sposób zamordowano, a tysiące osób czekały różne rodzaje śmierci, tuszowanej przeważnie poprzez nalanie alkoholu bądź innych trucizn do brzucha ofiary, tak aby sekcje zwłok wykazywały to co zdrajcy narodu chcieli.

My, jako Stowarzyszenie Chłopów Internowanych, Prześladowanych i Represjonowanych w Byłej PRL stając ramię w ramię z członkami Komitetu Suwerenność Narodu Polskiego w pełni popieramy wyrok Trybunału Ludowego zgromadzonego pod gmachem Sejmu przy ul. Zdrady Narodowej (dawna Wiejska) w dniu 1.04.2008, którym osoby głosujące za ratyfikacją Traktatu Lizbońskiego zostali uznani za zdrajców Narodu i Państwa Polskiego. Uznajemy, iż każdy uczciwy, dbający o swój honor i reputację człowiek powinien te osoby omijać z daleka.

[w tym miejscu obustronna faksymile Biuletynu Informacyjnego Komitetu Suwerenność Narodu Polskiego nr 8/2008 z dnia 3.04.2008 zawierającego "Listę poselską zdrajców Narodu i Państwa polskiego" oraz "Listę senacką zdrajców Narodu i Państwa polskiego"].

Podpisano:

Mieczysław Remiszewski - Przewodniczący Stowarzyszenia
Zbigniew Adamczuk - Sekretarz

>>>

Serdecznie dziękujemy za poparcie naszej inicjatywy zbiorowego sprzeciwu wobec prób zalegalizowania jawnej zdrady narodowej na najwyższych szczeblach władzy państwowej w Polsce dokonywanej poprzez jaskrawe naruszanie przez władze państwowe postanowień Konstytucji Rzeczypospolitej w stopniu równoznacznym z unieważnieniem tejże Konstytucji.

Komitet Suwerenność Narodu Polskiego
.
dodajdo.com

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza