piątek, 23 października 2009

Zdradzony Naród ma głos...(2)Kontynuujemy publikację wybranych wypowiedzi internautów, kwalifikujących jednoznacznie fakt podpisania Traktatu Lizbońskiego przez prezydenta Polski Lecha Kaczyńskiego jako zdradę Polski. (Red.)

W komentarzach do:

Stasiak potwierdza: Prezydent podpisze Traktat

polak09 2009-10-05 17:35:30
Re: Stasiak potwierdza: Prezydent podpisze Traktat [0]
JEŚLI PREZYDENT PODPISZE, BĘDZIE TO ZDRADA
Naród Polski zostanie zdradzony przez całą klasę polityczną, jeśli w obecnej sytuacji ten traktat zostanie podpisany. Będzie to najpodlejszy czyn jakiego można się dopuścić. Bez przebaczenia !!! Już dzisiaj uczę tego swoje dzieci. One będą pamiętać z imienia i nazwiska zdrajców.

jx 2009-10-05 17:22:35
Podpisanie TL będzie ZDRADĄ POLSKI i praktycznie 5-tym Jej rozbiorem. Polską rządzi RZĄD ZDRADY NARODOWEJ i w tej sytuacji Prezydent podpisując zniewolenie Polski sam staje się ZDRAJCĄ.
Następnym prezydentem "wybranym przez ogłupiony i zdezinformowany naród" zostanie jeden z wrogów własnego narodu co wywoła euforię wśród naszych "przyjaciół" w UE i dokończy dzieła zniszczenia Polski, które wprowadzi w błyskawicznym tempie "panująca" dyktatura sprzedawczyków i grabieżców majątku narodowego.

W komentarzach do:
W środę prezydent podpisze traktat lizboński

BratSzlachcic 06-10-2009 12:34:41
Zdrada Kaczyńskiego względem Narodu, któremu ślubował obronę NIEPODLEGŁOŚCI z pewnością nigdy nie zostanie zapomniana.
Tym bardzie, że przehandlował tę wolność za cenę wydumanych dodatkowych kompetencji.
Gdy już powstanie UE, Kaczyński będzie jedynie lokalnym kacykiem województwa polskiego, na co z resztą i tak nie zasługuje.

gaianer 06-10-2009 20:29:28
Mam nadzieję, że czyn, jaki jutro popełni JE Lech Kaczyński, nie zostanie Mu długo zapomniany i znajdzie się we wszelkich annałach historycznych, wypierając nawet z Wikipedii jasełka "solidarnościwe" i Pana Lecha Wałęsę, razem z jego nagrodą Nobla.
ZDRAJCA OJCZYZNY i ZDRAJCA NARODU - tak powinien być określany po wsze czasy ten człowiek.
Nieważne, że gdyby nie byłe Jego - byłby inny Figurant, bo przecież decyzje zapadają gdzie indziej i podpis Pana Kaczynskiego jest zaledwie SYMBOLEM dla motłochu - identycznie, jak Mur Berliński, czy skakanie Wałęsy przez mur stoczni i inne styropiany.
Jeśli już jednak stosujemy się do tego żenującego teatru dla tłumu - to jak wyżej. Dla ZDRAJCY NARODU POLSKIEGO jest tylko jedna kara. Hańba ! Trzeba o tym ciągle przypominać młodym, pomimo rosnącego (na razie po cichutku i w tle..) terroru Bezpieki i inwigilacji Internetu !

maniak1986 06-10-2009 23:30:24
I rozbiór Polski - 1772
II rozbiór Polski - 1793
III rozbiór Polski - 1795
IV rozbiór Polski - 07.10.2009

W komentarzach do:
sPiSkowa teoria prywatyzacji - PiS partia zdrady narodowej

oakpark 2009-10-22 15:45
Kaczyńskich trzeba ciąć do samej ziemi póki mocy w ramieniu. To sa ZDRAJCY KRAJU. ZDRAJCY NARODU...po trzykroć zdrajcy.

(...)
Choroba władzy.... za KAZDA CENĘ. Nawet za cenę ewidentnego niszczenia własnego kraju. To są paranoicy, fanatycy i do tego jeszcze pieprzeni socjalisci. W zgnojonej, ciemnej, biednej Polsce znajda więcej wyborców PiS niż teraz. O to tez chodzi - Polska straci a oni - zyskają. Zasada cui bono jest bezstronna....
Żeby Was groby przytłukły, zeby Wasz ród wyginąl a jeno pamiec niesławna po Was została!

W komentarzach do:

Jaroslaw Kaczynski w Radiu Maryja

ANALITYK Sob Maj 30, 2009 5:19
W mojej opinii jesli L.Kaczynski podpisze Traktat Lizbonski to znajdzie sie w czolowce najwiekszych zdrajcow w historii Polski.

polskawa Sob Maj 30, 2009 6:10 am
Zgadzam sie z przedmowca.Podpisanie traktatu "Lizbonskiego" ( co juz samo w sobie jest klamstwem tbo to tylko proba obejscia referendum w sprawie konstytucji europejskiej ,ktora przepadla z kretesem) pozbawia nas niepodlweglosci panstwowej.
To ,ze panstwo( a nawet republika) ma prawo wystapic etc' bylo rowniez wpisane nie tak dawno temu w konstytucje tak zwanego "Zwiazku Radzieckiego" .
I co z tego? Podobnie jak byla wpisana wolnosc slowa , przekonan i wyznania.
Pan Kaczynski zaklada,ze mamy bardzo krotka pamiec.
Podpisanie tego uklady bedzie zdrada gorsza of Targowicy.Bedzie oddaniem nas w niewole sil ,ktorych metody sa dla nas obce, sile wobec ktorych,nie majac zadnego nawet moralnego wsparcie,bedziemy bezradni i bezsilni.
Polska jako panstwo z jej historia i interesem jej mieszkancow przestanie istniec.
Nowa wersja "komunizmu' o jakies Stalinowi sie nie snilo nawet puka do naszych drzwi.
Majac wpisane w prawo kary za "negacje holokaustu" i "anysemityzm' wystarczy ,ze "dostojnik" w eurokolchozie bedzie Zydem i nie ma mowy o zadnej krytyce jego poczyna czy decyzji.Kazda taka proba bedzie okrzyczana jak "antysemityzm" i przedstawiona jako taki. A to przeciez dopiero pocztaek tego piekla .....
Jerzy Ulicki-Rek

W komentarzach do:
Lech Kaczyński podpisał. Zostały tylko Czechy

~patriota (2009-10-11 01:43)
Zdrajca narodu Polskiego,prezio Kalkstein vel Kaczynski podpisujac traktat lesbijski dopuscil sie haniebnego wyczynu i zdradzil Polske.

W komentarzach do:
Lech Kaczyński podpisze traktat lizboński w sobotęPro Kapitalizm

hub_lan: Październik 8th, 2009 at 11:05
Za zdradę karą jest śmierć… więc zanim podpisze niech przeczyta konstytucję i rotę własnej przysięgi a potem niech się zastanowi że od momentu podpisu każdy polak ma prawo go zabić jak psa.

W komentarzach do:
W sobotę o godz. 12:00 w Pałacu Prezydenckim Lech Kaczyński złoży podpis pod Traktatem Lizbońskim, W sercu Polska

#
"-Słyszycie, mości panowie, oni tam ojczyznę zaprzedają, jak judasze i hańbią! Wiedzcie, że już nie należym do Polski. Mało im było wydać w ręce nieprzyjaciela was wszystkich, obóz, wojsko, działa. Bodaj ich zabito! jeszcze podpisali w swojem i waszem imieniu, że wyrzekamy się związku z ojczyzną, wyrzekamy się pana, że cała kraina, grody, warownie i my wszyscy będziemy po wieczne czasy do Szwecyi należeć. Że się wojsko poddaje, to bywa; ale kto ma prawo ojczyzny i pana się wyrzekać?! Kto ma prawo prowincyą odrywać, z obcymi się łączyć, do innego narodu przechodzić, krwi własnej się wyrzekać?! Mości panowie, to hańba, zdrada, morderstwo, paricydyum!... Ratujcie ojczyznę, panowie bracia! Na imię Boga! kto szlachcic, kto cnotliwy, ratunku dla matki!
Życie dajmy, krew wylejmy! Nie chciejmy być Szwedami, nie chciejmy, nie chciejmy!... Bogdaj się nie rodził, kto krwi teraz poskąpi!...Ratujmy matkę!!
- Zdrada! - krzyknęło już kilkadziesiąt głosów. - Zdrada! rozsiekać!"
(Henryk Sienkiewicz, POTOP)

* * *

Na koniec warto zacytować motto widniejące na stronie "W sercu Polska"

" Największe zagrożenie dla wolności człowieka jest wówczas, kiedy się go zniewala, mówiąc jednocześnie, że się go czyni wolnym. To jest największe niebezpieczeństwo. I temu trzeba się przeciwstawić. To trzeba sobie uświadomić."
Jan Paweł II (Karol Wojtyła)dodajdo.com

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza