wtorek, 29 września 2009

Niepokorni przeciwko Traktatowi Lizbońskiemu

Irlandio - ratuj Europę


KWORUM

W ramach Konfederacji platform blogowych, zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej inicjatywie - tym razem międzynarodowej.

Traktat Lizboński jest próbą ustanowienia europejskiego superpaństwa bez zapytania Europejczyków o zgodę. Nad Traktatem Lizbońskim znanym wcześniej jako Konstytucja Europejska już raz głosowano we Francji i w Holandii. Tam społeczeństwa opowiedziały się na NIE. Pozornie więc zmieniono treść tegoż dokumentu w skali nieprzekraczającej jednego procenta wcześniej odrzuconego. Przede wszystkim zmieniono jego nazwę, aby potem wprowadzić go ponad głowami narodów europejskich.

Jedynie w pełni demokratyczne społeczeństwo Irlandii otrzymało możliwość głosowania w sprawie Traktatu Lizbońskiego.

Irlandczycy już raz powiedzieli mu NIE, jednakże europejskie elity zlekceważyły ten głos i postanowiły, po szeregu propagandowych zabiegów przeprowadzonych na społeczeństwie irlandzkim, poddać ten wadliwy dokument jeszcze raz pod głosowanie, co jest oczywistym pogwałceniem wszelkich zasad demokratycznych.

Dokument ten został w demokratycznym głosowaniu odrzucony już trzykrotnie a pomimo tego chce się go wprowadzić na siłę. Wobec Irlandii stosowano szantaż ekonomiczny i inne formy nacisku oraz propagandy. Unia Europejska wydaje na propagandę ponad 2 miliardy euro rocznie. Nie dziwią zatem wielkie prounijne kampanie reklamowe, którym nikt w społeczeństwie nie jest w stanie godnie odpowiedzieć.

Wolni Ludzie i Wolne Narody nie mogą godzić się na takie niedemokratyczne metody. My polscy blogerzy z portali politycznych, postanowiliśmy wspólnie z irlandzkimi blogerami zaapelować do społeczeństwa irlandzkiego o głosowanie przeciwko Traktatowi Lizbońskiemu.

Głos na NIE jest głosem nie tylko przeciwko licznym wadom Traktatu Lizbońskiego, lecz także jest głosem przeciwko metodom jego wprowadzania. Apelujemy więc do Irlandczyków o ponowne zagłosowanie na NIE. Głosujcie na NIE w referendum! Głosujcie na NIE w imieniu własnym i naszym.

Każdy, kto podziela nasze stanowisko, może się łatwo przyłączyć – wszystkie potrzebne informacje, linki i kody banerów znajdziecie na naszej wspólnej stronie:
http://saveeuropeireland.niepoprawni.pl

Więcej na: Blogmedia24.pldodajdo.com

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza