piątek, 22 stycznia 2010

Trzęsienia ziemi a HAARP - High Frequency Active Auroral Research ProgramWenezuelskie państwowe media przedstawiły dziś swoją teorię trzęsienia ziemi na Haiti. Hugo Chavez powtarza za częścią naukowców, że tragedia mogła zostać wywołana przez amerykański projekt HAARP (High Frequency Active Auroral Research Program), uważany w teoriach spiskowych za system broni geofizycznych mających wywoływać destruktywne "katastrofy naturalne".

Chavez opiera swoją taką teorię na raportach z badań Rosyjskiej Floty Północnej. Z tych dokumentów ma wynikać, że jest "więcej niż prawdopodobne", że Stany Zjednoczone posiadały "pełną wiedzę" o tym, że próby przeprowadzane w ramach HAARP doprowadzą do katastrofy na Haiti. Z tego też powodu USA miały rozmieścić flotę pod dowództwem generała Ken Keena jako element przygotowań do inwazji. Na chwilę obecną amerykańskie mass-media milczą na temat teorii.

Za: Chavez: USA wywołały katastrofę na Haiti, pl.Indymedia.org

W 2005 naukowcy pracujący w HAARP opublikowali informację o wytworzeniu sztucznej zorzy polarnej za pomocą silnych, zogniskowanych fal radiowych wysokiej częstotliwości. (HAARP - Wikipedia)


Na 30 minut przed trzęsieniem ziemi w Sichuan (Chiny) w 2008


(Dodane 28.01.2010)

Na 10 minut przed trzęsieniem ziemi w Sichuan (Chiny) w 2008Dziury w Niebie - HAARP i Udoskonalone Technologie Tesli 1/5dodajdo.com

1 komentarz:

  1. Hugo jak zwykle widzi i wie wszystko - ciekawe czy o Talibach w Klewkach dowiedział się przed czy po Lepperze.

    OdpowiedzUsuń