poniedziałek, 9 maja 2011

Warunek niezbędny dla odrodzenia się Świętej RusiDzisiejsi władcy Rosji określają katyńskie ludobójstwo mianem "przekroczenia uprawnień" przez NKWD... (Red.)

"Czerwony terror" ateistów. "Wielki" Lenin


Ateiści budowali "wolność"


Walka z Bożym Narodzeniem XX wieku


Czy kiedyś zdejmą gwiazdy z Kremla i postawią krzyże prawosławne?
(artykuł młodego rosyjskiego bloggera. Ilustracje własne - Red.)

W obrębie Kremla stoi świątynia - na jej kopułach znajdują się prawosławne krzyże, symbol Boga. Wszystko to otoczone jest jednak wieżami, na szczytach których umieszczone są gwiazdy, symbol diabła. Kiedyś w 1995 r., kiedy oglądałem Kreml z zewnątrz, naszła mnie myśl o tym, jaka walka toczy się w tym miejscu pomiędzy Bożą światłością, a siłami szatana. Z pewnością to dlatego politycy, którzy trafiają w to miejsce tracą rozum i wszystko, co było w nich jasne i dobre, a przyswajają sobie wszystkie wady i przywary nieczystego.

A milcząca straż tego diabolicznego otoczenia cerkwi leży na placu czerwonym w mauzoleum.


Żydowska menora na Placu Czerwonym (grudzień 2007), zainstalowana z inicjatywy Chabad Lubawitch, fundamentalistycznej organizacji walczącej na całym świecie otwarcie z chrześcijańskim Bożym Narodzeniem


Wydaje mi się, że jak długo nad siedzibą naszego rządu będą takie symbole, Rosja będzie cierpieć i nic nie obróci się we właściwą stronę.

Myślę, że jest to warunek niezbędny dla odrodzenia się Świętej Rusi.

Borys, uczeń

_________________________

Patrz także:
 •  Udział Żydów w rewolucji bolszewickiej i we wczesnym reżimie sowieckim w Rosji (1)

 •  Udział Żydów w rewolucji bolszewickiej i we wczesnym reżimie sowieckim w Rosji (2)dodajdo.com

1 komentarz:

  1. Kreml od zawsze był miejscem ścierania się dobra ze złem, a zła które widział nie widziało żadne inne miejsce na Ziemi.
    Przypomnijmy krwawe tyranie szaleńców na tronie carskim, mordy, walki o władzę, trucicielstwo, masowo wykonywane kary śmierci.
    Historia Rosji, jest jeszcze straszliwsza od historii Polski. straszliwa była też selekcja wolnych Rusinów, poddanych niewoli raz to mongołów, innym razem Waregów, a potem Niemców ... ostatnimi czasy internacjonalistów.
    nie wiem czy to nie klątwa Bizancjum - wraz z religią przyjęli też na siebie los Cesarstwa Wschodniego.

    OdpowiedzUsuń