poniedziałek, 18 maja 2009

Kongres USA legalizuje pedofilię wśród innych odchyleń jako normę chronioną odtąd z mocy prawa federalnegoAndrea Lafferty
Dyrektor Wykonawczy Koalicji Obrony Tradycyjnych Wartości
(Traditional Values Coalition, TVC)

KONGRES STANÓW ZJEDNOCZONYCH PRACUJE NAD PRAWEM, KTÓRE WEŹMIE W OBRONĘ WSZYSTKIE ODBIEGAJĄCE OD NORMY ORIENTACJE SEKSUALNE

Pomimo heroicznych wysiłków, czynionych przez republikanów, Kongres USA uporczywie dąży do uchwalenia przepisów prawnych, które zaliczają różne dziwaczne"orientacje seksualne" i "tożsamość płciową," włączając w to pedofilów, do kategorii chronionych przez prawo federalne.

29 kwietnia, 2009r. Izba Reprezentantów, zdominowana przez demokratów, uchwaliła przewaga głosów 249 do 175 dokument H.R. 1913, według którego takie terminy jak "orientacja seksualna"i "tożsamość płciowa" wejdą do prawa federalnego, które chroni różne mniejszości, mimo ze odmówiono zdefiniowana prawnego powyższych terminów. Tzw. "przestępstwa z nienawiści" (hate crimes) podlegają Local Law Enforcement Hate Prevention Act. Zdziwienie może budzić fakt, że 18 republikanów głosowało za przyjęciem tego dokumentu, natomiast siedemnastu demokratów było przeciw.

Tacy kongresmeni republikańscy, jak Louie Gohmert (TX), Steve King (IA), Trent Franks (AZ), Bob Goodlatte (VA), Jim Jordan (OH), Tom Rooney (FL) i inni zorganizowali akcje przeciwko uchwaleniu przepisu H.R. 1913. W czasie obrad Kongresu nieustannie zbijali argumenty liberałów oraz przedstawicieli grupy LGBT (lesbijki, geje, biseksualiści, transseksualiści).

Wraz z Przewodniczącym Koalicji Obrony Tradycyjnych Wartości ks. Louisem P. Sheldonem uczestniczyliśmy przez dwa dni w obradach nad prawem H.R. 1913. W czasie tych obrad Steve King zaproponował dodatek, który wykluczałby pedofilię z pojęcia "orientacja seksualna", które nie zostało dokładnie zdefiniowane we wspomnianym przepisie. Steve wielokrotnie zwracał się do aktywistki lesbijskiej Tammy Baldwin, aby określiła, co rozumie przez "orientację seksualną" lub "tożsamość płciową." Jakkolwiek widać było, ze jest zmieszana zaliczeniem jej do obrońców pedofilii, to jednak odmówiła. Była przeciwna uchwaleniu dodatku, który dyktował przecież zwykły, ludzki, zdrowy rozsadek. Aktywiści grupy LGBT są przeciwni zdefiniowaniu "orientacji seksualnej" lub "tożsamości płciowej", aby pozostawić swobodę działania liberalnym sędziom, którzy będą je interpretować w zależności od sytuacji. W rezultacie, demokraci odrzucili dodatek zgłoszony przez Kinga, który wykluczałby pedofilie z terminu "orientacja seksualna."

Wspomniani, odważni kongresmeni przedstawiali argumenty, poparte wynikami badań i konsultacji, włączając w to opracowania TVC oraz statystyki FBI, które udowadniały, że nie mamy do czynienia z epidemią nienawiści, skierowanej przeciwko przedstawicielom mniejszości seksualnych z grupy LGBT. W 2007 r. zanotowano zaledwie 242 takie przypadki w całych Stanach Zjednoczonych. W akcji sprzeciwu wobec uchwalenia H.R. 1913 wzięło udział również wiele organizacji pro-rodzinnych.

Z monitorowania stron internetowych LGBT mogliśmy się przekonać, że byli niemile zaskoczeni naszą akcją, w rezultacie której demokraci byli zmuszeni usunąć z dokumentów H.R. 1913 wiele naciąganych informacji. Dane takie są zwykle podstawa do uchwalenia przepisu prawnego. Zabrakło jednak dowodów na to, że kobiety i mężczyźni z grupy LGBT byli prześladowani w swoich rodzinnych stanach i musieli w rezultacie przenosić się do innych stanów, aby uniknąć stosowania wobec nich przemocy.

Takie naciągane informacje miały udowodnić, że przedstawiciele mniejszości seksualnych z grupy LGBT nie mogli znaleźć pracy a nawet kupić towarów i usług z powodu prześladowań. Dane takie miały uzasadnić potrzebę interwencji władz federalnych. TVC udowodniło śmieszność tych zarzutów, tak ze demokraci wraz z ich aliantami z grupy LGBT nie mogli używać ich jako argumentów w swoim programie politycznym.

Prezydent Barak Hussein Obama popiera prawo H.R. 1913 i ma zamiar podpisać odpowiedni dokument, kiedy tylko znajdzie się na jego biurku. Na stronie internetowej Białego Domu umieszczono następujące słowa Obamy: "Zachęcam przedstawicieli obydu stron, aby współpracowali nad tą ważną kwestią praw obywatelskich, dla uchwalenia prawa, które chroniłoby wszystkich obywateli przed przemocą i nietolerancją i równocześnie brało w obronę swobodę wypowiedzi i stowarzyszeń. Zachęcam również Senat, aby współpracował z moją administracją nad doprowadzeniem do końca tej akcji."

Obama i jego żona Michelle w czasie kampanii wyborczej obiecali przedstawicielom ruchu LGBT, że będą popierać działania aktywistów gejów, lesbijek, biseksualistów i transwestytów. W czasie konwencji Partii Demokratycznej Michelle Obama zadeklarowała, że jej mąż popiera w 100% ich cele. Prezydent Obama wybrał co najmniej 11 przedstawicieli LGBT do zespołu, który rekrutował członków władz wykonawczych.

Senatorzy Ted Kennedy (D-MA) i Olympia Snowe (RINO-VT) zaproponowali swoją wersję prawa "hate crime" S.909 w Senacie. Głosowanie w Senacie nad wspomniana ustawą będzie miało miejsce jeszcze przed obchodami Memorial Day. Wygląda na to, ze przepisy "hate crime," dotyczące odbiegających od normy zachowań seksualnych, umieszczono na przyspieszonej ścieżce legislacyjnej i wkrótce trafią na biurko prezydenta Obamy do podpisu.

Obywatele amerykańscy powinni jak najszybciej skontaktować się ze swoimi senatorami, aby zablokować prawo, które rozszerza przepisy "hate crime", biorąc pod obronę federalną zachowania seksualne odbiegające od normy.

(z ang. tłum.: Stanisław Terlecki)


______________________________

Żródło:
KONGRES STANOW ZJEDNOCZONYCH PRACUJE NAD PRAWEM, KTORE WEZMIE W OBRONE WSZYSTKIE ODBIEGAJACE OD NORMY ORIENTACJE SEKSUALNE, WiciPolskie

Patrz także:
H.R. 1913 - Drastyczne ograniczanie wolności słowa w USAdodajdo.com

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza