poniedziałek, 5 marca 2012

Janina Piekarz Naród i Ojczyzna zagrożone. Twórzmy nową Solidarność!

Komitet "Suwerenność Narodu Polskiego"
tel. 508-490-490


Łosiów 18.02.2012 r.

APEL: Twórzmy nową Solidarność!


Dziś, gdy utraciliśmy suwerenność w wyniku podpisania bez zgody Suwerena, jakim jest Naród, traktatu lizbońskiego, byt Narodu i Ojczyzny jest zagrożony. Jest to wynik całej 20-letniej polityki rządzących Polską. Dziś nie liczą się już oni z Narodem. Podpisują bez naszej zgody różne umowy np. umowa ACTA, czy pakt fiskalny, na mocy którego decyzje, jaki ma być polski budżet, będą zapadać za granicą.

Odebrano nam już wszystko; majątek narodowy, teraz nawet decydowanie o naszym bycie narodowym. Trwa proces wyniszczania biologicznego i ekonomicznego Narodu. Dzietność polskich rodzin jest na 27 miejscu w Europie. Więcej ludzi umiera, niż się rodzi. Trwa duchowe, moralne i fizyczne niszczenie rodziny.

W obliczu zagrożenia naszego Narodu i państwa polskiego, my, chłopi polscy, wzywamy cały Naród do tworzenia nowej Solidarności - Solidarności 2012.

Stańmy ponad podziałami, w imię Boga Wszechmogącego Jezusa Chrystusa, Króla Polski i Maryi, Królowej Nieba i Ziemi, i uczyńmy wszystko, ażeby polska młodzież nie musiała wyjeżdżać za chlebem za granicę, żeby miała miejsce w naszym kraju, tu mogła znaleźć pracę i żyć godnie.

Brońmy Radia Maryja i Telewizji Trwam, bo to nasza ostoja wiary i polskości. Niech nam przyświeca hasło: Bóg, Honor i Ojczyzna.


Janina Piekarz
Komitet "Suwerenność Narodu Polskiego"


Janina Piekarz - w latach 80-90. działaczka Solidarności Wiejskiej i NSZZ RI "Solidarność"; represjonowana w stanie wojennym; w latach 2001-2003 przewodnicząca Komitetu Obrony Cukrowni i Polskiej Ziemi w Łosiowie, woj opolskie, stała na czele trwającego wiele miesięcy protestu opolskich rolników w siedzibie Śląskiej Spółki Cukrowej przeciwko przekazaniu spółki w niemieckie ręce a następnie przewodniczącą Ogólnopolskiego Komitetu Koordynacyjnego do powołania Koncernu "Polski Cukier" . Jej ofiarna działalność w obronie polskich cukrowni doprowadziła w końcu do utworzenia holdingu "Polski Cukier". Jest matką trzech córek.dodajdo.com

5 komentarzy:

 1. Jakim cudem ta,pożal się boże,epistoła pojawiła się na liiil?Toż to czytać hadko ,a i treści jakoweś archaiczne i prześmiszne do żołądkowych boleści prowadzące.

  OdpowiedzUsuń
 2. Stek bzdur!No comment bo czegoś takiego nie można komentować.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dlaczego nie publikujecie komentarzy?Prawda w oczy kole?

  OdpowiedzUsuń
 4. wszyscy jesteście tacy sami t.z nic nie warci ,jak napisałem trochę prawdy o Janinie Piekarz to nie zostało opoblikowane Wszyscy tylko do KORYTA

  OdpowiedzUsuń
 5. Dlaczego nie pokazaliście Komentarzy dotyczących Janiny Piekarz ,przeciez to nic nie warte BABSKO

  OdpowiedzUsuń