środa, 17 lutego 2010

List z GrecjiList z Grecji od Christosa


Grypa666's Blog, 16.02.2010, tłum. Ola Gordon


Mam 26 lat i mieszkam w Grecji. Piszę ten list w celu poinformowania was o nowym prawie wprowadzonym wczoraj w Grecji. Minister finansów oznajmił wczoraj, że od 1.01.2011 zakazane będą wszystkie transakcje finansowe w wysokości ponad 1.500 euro. Każda transakcja powyżej tej sumy będzie mogła być dokonana tylko kartą kredytową lub czekiem. Oficjalne wyjaśnienie mówi, że uderzy ono we wszystkich tych, którzy nie płacą podatków. Ale my wiemy, że to nie jest prawdą.

Wydaje się, że NWO chce zrobić z Grecji poligon doświadczalny dla nowych przepisów. W ciągu ostatnich miesięcy, Grecję zaatakowano bez litości. Zostaliśmy nazwani kłamcami, oszustami, fałszerzami, złodziejami. Grożą nam ciągle wyrzuceniem nas ze strefy euro oraz niepłaceniem. [Oskarżenia te] nie są prawdą. Problemem jest, w oparciu o ich oskarżenia i (wirtualną) złą sytuację finansową Grecji, będą wprowadzać eksperymentalne prawa ich NWO.

Nowy rząd partii socjalistycznej, wybrany 4 miesiące temu, zapomniał o wszystkich swoich obietnicach, jest zdeterminowany, aby wprowadzić prawo dające obywatelstwo nielegalnym imigrantom po upływie 5 lat, bez wyjątku. Jest nas 10 mln Greków, a prawie 3 mln w większości nielegalnych imigrantów, którzy uzyskają greckie obywatelstwo i uzyskają prawo do sprowadzania swoich rodzin również W Pakistanie pojawiły się nawet reklamy o treści “za 5000 euro możemy dostać się do Grecji, na darmowe studia, do pracy, by zakładać rodziny oraz uzyskać paszporty UE”

A teraz to Poprzedni rząd wprowadził nową kartę tożsamości, w celu zbierania danych o osobie od urodzenia. Ten rząd będzie zakazywał transakcji w gotówce ponad 1500 euro, by każdy z nas miał kartę kredytową. Oczywistym pierwszym krokiem jest wprowadzenie zakazu wszelkich transakcji gotówkowych, a następnie scalenie tej nowej karty tożsamości z systemem kredytowym, a później - zainstalowanie tej kompletnej karty w naszym ciele

Morale nasze jest niskie, ponieważ społeczeństwo zdezorganizowane przez imigrację i propagandę, a my nie będziemy walczyć z tymi przepisami. Wy żyjący w świecie zachodnim, bądźcie przygotowani, bo oni planują to samo dla was!

Ogólna sytuacja

Spróbuję przedstawić moją opinię o sytuacji w Grecji.

Przede wszystkim, nie ma zaufania do polityków . Większość ludzi nie wierzy im i wiedzą, że to szumowiny, ale nadal w każdych wyborach głosują na tych samych ludzi. Dzieje się tak dlatego, że obiecują korzyści w celu uzyskania głosów. Większość polityków są członkami tajnych stowarzyszeń i mają bliskie związki z USA i elitami europejskimi. Nasz obecny premier jest nawet obywatelem amerykańskim

Sytuacja młodego człowieka żyjącego w Grecji i nie mającego koneksji, jest beznadziejna. Bez koneksji będzie miał poważne trudności, jeśli chce dostać się na dobry uniwersytet (lub dokończyć studia bez wręczenia łapówki), jeśli chce znaleźć pracę, lub otworzyć własną firmę. On będzie musiał wstąpić do wojska, podczas gdy uprzywilejowani młodzi ludzie z koneksjami legalnie go unikną.

I nie ma sensu szukanie miłości. Oczywiście ładne kobiety wybiorą bogatszych mężczyzn, ale w Grecji kobiety nawet o umiarkowanym wyglądzie preferują mężczyzn z głębokimi kieszeniami. Wolą dzielić się ważnymi mężczyznami, niż mieć mężczyznę tylko dla siebie.

A ważni mężczyźni w Grecji to oszuści. Grecja nie produkuje nic, poza wyjątkiem zasobów naturalnych i przemysłu turystycznego. Korupcja jest tak duża, że wszystkie siły wytwórcze są zatopione. Tak więc tutaj wszyscy ludzie władzy mają ją z grabieży narodu greckiego, lub z posiadania koneksji z tymi, którzy to robią. Kobietom (i ich rodzinom) oczywiście nie chodzi o to. Tak długo, jak ktoś jest bogaty, jest pożądany, a jego wartość jako człowieka nie ma znaczenia.

Pomimo słabej sytuacji ekonomicznej (ale nie na tyle beznadziejnej, by podejmować tak straszne środki), osoby przy władzy doznają przyjemności atakując tradycyjne zwyczaje, prawosławie, oraz tradycyjnych greckich patriotów. Oni chronią nielegalnych imigrantów oraz przemilczają zbrodnie. Atakują chrześcijaństwo w mediach, w szkołach itd. Z miejsc publicznych usuwają wszystkie symbole chrześcijańskie.

Media

Greckie media to sterta śmieci. Przez największą część dnia, większość dużych stacji telewizyjnych pokazują programy z dyskusjami o stylu życia greckich “VIP-ów”, stosunków seksualnych itp. Jest kilka programów “politycznych”, wszystkie próbują ukryć prawdę, oraz odwrócić uwagę ludzi na sprawy o trywialnym znaczeniu. Propaganda jest krzykliwa. Poprzedni rząd był dosłownie zniszczony przez sieci telewizyjne. One bardzo promowały obecny rząd, tak bardzo, że poprzedni premier był zmuszony do ogłoszenia nowych wyborów, mimo iż jego rząd trwał tylko dwa lata.

Obecny premier złożył obietnice, z których żadna nie została spełniona po wybranych. Zaledwie kilka dni po wyborach, zajął się planami NWO. Stworzył sztuczną dramatyczną sytuację finansową, aby móc wprowadzać wszelkie prawa jakie chciał, plus dawać pieniądze swoim przyjaciołom. On “spreparował” nasz budżet, przeniósł płatności z 2010 na 2009, dochody z 2009 na 2010, w celu zrobienia większego deficytu i możliwości twierdzenia w 2010, że “poprawił” gospodarkę. Nie oznacza to, że nasz poprzedni premier nie był marionetką, tylko, że nie był w stanie spełnić warunków NWO, jak nowy rząd.

Ogromne afery gospodarcze są wykrywane każdego dnia, a pogrzebane przez greckie media propagandowe. Najbardziej uczciwi ludzie są tak zafrapowani pracą w 2 i 3 miejscach, aby nakarmić ich rodziny, że nie mogą walczyć z tą korupcją. Grecy pracują średnio więcej godzin tygodniowo niż w innych krajach UE, mają dużo mniej płacone, a płacą więcej za te same produkty. Z powodu zdrajców w rządzie, prasie i mediach, unijne gazety i środki przekazu nazywają nas leniwymi. Mówią, że musimy pracować jeszcze więcej i dostawać nawet mniej Oczywiście nie jest to prawdą. Grabież narodu greckiego została zorganizowana przy ich pomocy. Ale to długi temat i nie będę o tym mówił.

Wnioski

Krótko mówiąc, życie w Grecji jest okropne. Ponieważ jestem programistą, wiele razy myślałem o wyjeździe do lepszego kraju, żeby tam zamieszkać. Ale nie chcę jeszcze porzucić mojej ojczyzny. Byłbym skłonny do walki z tym systemem, ale nie widzę żadnego sensu, ponieważ ten system jest tak głęboko zakorzeniony, że nie może zostać rozwiązany za pomocą tylko kilku osób.

Powodem napisania poprzedniego listu było to, że to nowe prawo, zakazujące transakcji pieniężnych powyżej 1.500 euro, to tylko kolejny krok na drodze do społeczeństwa bezgotówkowego, a jest ono wdrażane w Grecji jako fazie testowej. Jestem przekonany, że to tylko kwestia czasu i że większość zachodnich krajów będzie miało podobne prawa.

dodajdo.com

6 komentarzy:

 1. łoł i nie fajnie - śmierdzi mi zaostrzaniem euro-totalitaryzmu

  Grecja to piękny kraj ale Grekom nie ma czego zazdrościć.

  OdpowiedzUsuń
 2. System rzeczywiście jest mocno zakorzeniony.I w kilka osób nie podejmie się z nim walki.Można jednak podjąć walkę o to,aby te kilka osób przerodziło się w tysiące.A tysiące w setki tysięcy itd. Żmudny proces przy tak zorganizowanej propagandzie medialnej w naszym kraju.Ale nie widzę innej drogi.Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Kilka osób wiedzących, co chcą osiągnąć, w dodatku potrafiących poruszać się po necie i wykorzystywać możliwości, jakie stwarza, to już jakby rdzeń armii. Powodzenia i dziękuję. Proszę się kiedyś odezwać, napisać parę słów, jak leci. J.

  OdpowiedzUsuń
 4. Stawiamy na swoistą anarchię - czyli brak ośrodka koordynującego, czy jednak taki ośrodek tworzymy.

  Z jednej strony brak ośrodka, to praktyczna niezniszczalność - trudno zniszczyć coś co nie posiada żadnej struktury, z drugiej koordynacja działań daje większe szanse na sukces.

  OdpowiedzUsuń
 5. Juz czas nadszedl,aby przejac tego klamliwego dluznika.Francja bierze Krete,Niemcy peloponez-a Grekow gnaja do uczciwej roboty.Nie udawaj Greka!

  OdpowiedzUsuń
 6. Tak, tak, znamy: "First you take Manhattan, then you take Berlin". Czy jakoś tak podobnie...

  OdpowiedzUsuń