wtorek, 29 września 2009

Ogólnopolska manifestacja przeciwko ratyfikacji Traktatu Lizbońskiego 2.10.2009 w WarszawieW dniu 2 października 2009 w Warszawie w godz 12:00-20:00 przed siedzibą Prezydenta RP, przy ul. Krakowskie Przedmieście 48/50,
odbędzie się ogólnopolska manifestacja w proteście przeciwko zamiarowi ratyfikacji Traktatu Lizbońskiego przez Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego. Traktat ten, jako umowa międzynarodowa o randze równorzędnej z ustawą, ale ustanawiająca się ponad Konstytucją RP, najwyższym prawem w Rzeczypospolitej Polskiej (art. 6. ust. 1 KRP), prowadzi do praktycznego unieważnienia polskiej ustawy zasadniczej.

Do udziału zaproszeni są wszyscy Polacy-patrioci, wszystkie organizacje i środowiska patriotyczne, niepodległościowe, katolickie, ludowe i narodowe oraz inne, sprzeciwiające się likwidacji polskiej państwowości, praktycznemu unieważnieniu Konstytucji RP, ustanowieniu totalitarnego superpaństwa europejskiego pod niemiecką hegemonią, nie sprzeciwiające się przy tym katolickiemu systemowi wartości oraz nie negujące zasady suwerenności narodu polskiego jako Suwerena, jedynego prawowitego gospodarza na polskiej ziemi.

Organizatorami manifestacji jest Komitet Suwerenność Narodu Polskiego oraz Stowarzyszenie Narodowe im. Romana Dmowskiego.

Inicjatywę tę podejmujemy w głębokim przekonaniu, że jest to być może ostatnia chwila, aby zamanifestować, iż poważna liczba obywateli Rzeczpospolitej świadoma jest faktu sprzeczności Traktatu Lizbońskiego z Konstytucją RP i że nie ma i nie może być w Polsce zgody na ten zdradziecki traktat. Już tylko zdecydowany sprzeciw zwykłych obywateli Rzeczypospolitej głęboko zatroskanych o losy Narodu i Państwa polskiego może doprowadzić polityków do opamiętania; uchronić od zbliżającej się wielkimi krokami nowej tragedii narodowej.

W imieniu organizatorów

Jerzy Rachowski
Komitet Suwerenność Narodu Polskiego


dodajdo.com

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza