poniedziałek, 11 października 2010

Bill Gates i jego ludobójczy projekt sprowadzenia emisji CO2 DO ZERA
Bill Gates: Użyjmy szczepionek do redukcji zaludnienia Ziemi

Źródło: "Billionaire advocates curbing CO2 by reducing earth's inhabitants, WND TV, March 08, 2010Bill Gates, założyciel Microsoft, jeden z najbogatszych ludzi świata zaproponował szczepionki jako jedną z metod redukcji światowej populacji.

Gates wygłosił ten pogląd podczas otwarcia Konferencji Na Temat Techniki, Rozrywki i Projektowania 2010 (ang. Technology, Entertainment and Design 2010 Conference) w Long Beach w stanie Kalifornia.

W swoim wystąpieniu dotyczącym zwalczania globalnego ocieplenia a zatytułowanym "Przez innowacyjność do zera!" oświadczył, że emisja CO2 musi być do 2050 roku zredukowane do zera. Gates powiedział, że każdy człowiek na naszej planecie to średnio ok. 5 ton CO2 rocznie.

POPULATION ZERO: Bill Gates promotes NWO Social Enginereering Holocaust Goals


"Musimy w jakiś sposób dokonać zmian, które doprowadzą tę wielkość do zera" powiedział Gates. "Dotąd ona ciągle rosła. To były jedynie podejmowane różne zmiany gospodarcze, które nawet nie doprowadziły do zmniejszenia tempa tego wzrostu. Musimy więc teraz przejść od szybkiego wzrostu do spadku aż do zera. "

Gates przedstawił następujące równanie: CO2 = P x S x E x C, czyli
CO2 (całkowita emisja roczna CO2 emitowana przez populację ludzką) = P (liczba ludzi na świecie) x S (liczba usług na osobę) x E (przeciętne zużycie energii na 1 usługę) x C (średnia emisja CO2 emitowana na jednostkę energii)

[Równanie przedstawione przez Billa Gatesa na konferencji w Long Beach w lutym 2010]

"Popatrzmy na każdą z tych wielkości i widzimy od razu, jak możemy sprowadzić emisję CO2 do zera" - powiedział Gates. "Prawdopodobnie jedna z nich będzie musiała zostać sprowadzona prawie do zera. To jest fakt znany nam z algebry w liceum".

"Popatrzmy, Najpierw mamy czynnik "P" - populację . Na świecie jest dziś 6.8 miliardów ludzi. Liczba ta zbliża się do ok. 9 miliardów. Jeśli zabierzemy się do poważnie do pracy w dziedzinie szczepionek, opieki zdrowotnej, usług na rzecz zdrowia reprodukcyjnego, będziemy mogli obniżyć te wielkość o 10-15 proc".

Następnie Gates Gates kontynuował omawianie pozostałych czynników swojego równania i ich możliwości w zakresie obniżenia emisji CO2.

Komentarze na blogach internetowych na temat wystąpienia Gatesa natychmiast podniosły kwestię, że miliarder ten popiera upowszechniania środków sterylizacji.

LifeSiteNews przypomniały pogłoski, że już w 1995 szczepienia przeciwtężcowe UNICEF-u zawierały B-hCG, hormon ciąży, który może sterylizować kobiety na zawsze. Ocenia się, że szczepionkę tę otrzymało ok. 3 milionów kobiet w wieku od 12 do 45 lat. Inna szczepionka UNICEF-u przeciwko chorobie Heine-Medina (polio) w Nigerii była także podejrzana o sterylizowania kobiet w 2004 r.

Jednak, jak podają LifeSite News, prowadzona przez Gatesa Fundacja twierdzi, że Gates w rzeczywistości jedynie popiera stosowanie szczepionek po to, aby zmniejszyć śmiertelność dzieci – czyli coś, o czym jest teraz przekonany, że służyłoby zmniejszeniu przyrost ludności. W swoim dorocznym wystąpieniu w 2009 Gates napisał, że "zadziwiającym ale decydującym faktem jest to, że redukcja śmiertelności wśród dzieci w rzeczywistości redukuje przyrost ludności."

Gates twierdzi, że rodzice mają więcej dzieci gdy wskaźniki śmiertelności wśród dzieci współczynniki są wysokie, gdyż rodzice maja pewność, że kilkoro dzieci przeżyje i że w ten sposób będą mieli zapewnioną opiekę na starość.

"Zatem, jeśli oni myślą, że powinni mieć sześcioro dzieci, żeby przeżyło dwoje z nich, to tak też postępują" powiedział dla CNN w 2008. "i co zdumiewające, w całym świecie gdy poprawia się zdrowotność, wówczas przyrost ludności w rzeczywistości zostaje zredukowany."

W styczniu Bill i jego żona, Melinda ogłosili, że ich fundacja Bill & Melinda Gates Foundation wyda przez następnych 10 lat ponad 10 miliardów w celu opracowania i produkcji nowych szczepionek dla dzieci w krajach rozwijających się. Globalny program zdrowotny tej fundacji koncentruje się na zapobieganiu chorobom zakaźnym. Zgodnie z jego witryną internetową, fundacja również stara się oferować "rozwiązania zdrowotne w zakresie planowania rodziny, odżywianie, zdrowia matki, dziecka i noworodka, zwalczania palenia tytoniu i chorób odpornych na szczepionki."

Gates jest również wspólnikiem w Globalnym Przymierzu dla Szczepionek i Immunizacji (ang. Global Alliance for Vaccines and Immunization - GAVI). Wśród ich partnerów znajdują się: Światową Organizację Zdrowia, UNICEF, Bank Światowy, przemysł szczepionki, instytucje badawcze i agencje pozarządowe. Przymierze GAVI zaszczepiło ponad 200 milion dzieci.

WND informowały w maju 2009, że Gates przyłączył się do pewnej grupy najbogatszych ludzi na świecie, spotykających się potajemnie w Nowym Jorku w celu zmowy, jak wykorzystać posiadane przez nich ogromnego bogactwo w celu opanowania przyrost ludności świata.

Według londyńskiego Times'a, oprócz Gatesa, w spotkaniu tym wzięli udział członkowie "klubu miliarderów": Dawid Rockefeller, Ted Turner, Oprah Winfrey, Warren Buffett, George Soros i Michael Bloomberg. Gates podobno zainspirował to spotkanie w rezydencji Sir Paula Nurse'a, brytyjskiego noblisty w dziedzinie biochemii i prezesa Uniwersytetu Rockefellera. "Nieformalna popołudniowa sesja była tak zakonspirowana, bliskim współpracownikom niektórych z tych miliarderów powiedziano, że była to narada nt. bezpieczeństwa - informował Times.

Stacy Palmer, redaktor Kroniki Filantropii (ang. Chronicle of Philanthropy), przypuszczał, że tajemnica otaczająca to spotkania mogła być spowodowana tym, że "oni nie chcą być postrzegani jako spisek globalny".

Jak pisał wówczas Times, każdy z miliarderów miał 15 minut na przedstawienie ważnej dla niego sprawy. Przy obiedzie dyskutowano, jaką sprawę należy uznać za kluczową z punktu widzenia ich interesów. Na podstawie tego, co wiadomo od samego Gatesa, na spotkaniu tym zgodzono się, że ich wspólnym celem, celem numer 1 jest kontrola urodzeń.

Gates omawiał również kwestię kontroli urodzeń W lutym 2009. "Oficjalne przewidywania mówią, że ludność świata osiągnie szczyt na poziomie 9.3 miliardów, przy ponad 6.6 miliardów obecnie, ale dzięki takich inicjatywach charytatywnych, jak lepsza ochrona zdrowia rozrodczego, spodziewany się, że możemy uzyskać szczyt na poziomie 8.3 miliardów," powiedział Gates.

Patricia Stonesifer, była dyrektor naczelna Bill & Melinda Gates Foundation, powiedzieć, że miliarderzy zamierzają kontynuować spotkanie w przyszłości.

Jeden z uczestniczących w spotkaniu stwierdził, że przyrost ludności mógłby być określony jako potencjalnie groźne w skutkach zagrożenie dla środowiska środowiskowa, społeczeństwa i przemysłu.

"To zagrożenie to jest coś tak koszmarnego że wszyscy z tej grupy zgodzili się, że potrzeba na to odpowiedzi wielkiego formatu," powiedział ten uczestnik. "Muszą one pojawić się niezależnie od agencji rządowych, niezdolnych do zapobieżenia tej katastrofie, którą my dostrzegamy i której chcemy uniknąć."

Jeśli chodzi o otoczenie spotkania tajemnicą, uczestnik ten stwierdził, że "chcieli mówić ze sobą jak bogaty z bogatym, bez obawy, że coś z tego, o czym mówią, zostanie ujawnione w prasie i zostaną tam odmalowani jako alternatywny rząd światowy".

________________

Zobacz także:

Bill Gates, " Vaccinate to Depopulate": His Logic Explained


jak również:

• Dr Pianka: 90 proc. ludzkości powinno zginąć od zmutowanego wirusa Ebola
• Georgia Guidestones - monumentalny drogowskaz do planowej zagłady 9/10 ludzkości i totalnej kontroli nad pozostałą jej częścią
• Nick Rockefeller: 9/11 NY to jedno wielkie oszustwododajdo.com

1 komentarz:

  1. Naprawdę to przerażające- wielkie bogactwo i wielki umysł bez Boga prowadzą do tak przeogromnej pychy która rodzi przeogromne zwyrodnienie.Zresztą Lucyfer też był wybranym z wybranych i najświatlejszym ze światłych.Bóg w objawieniu wielokrotnie nas przed tym przestrzega a historia to potwierdza że nieposkromiona pycha wybrańców wpycha ludzkość w ramiona zła.

    OdpowiedzUsuń