sobota, 4 maja 2019

US ACT S.447 (JUST) IS A FRAUDUS ACT S.447 (JUST) IS A FRAUD

As Americans, we are concerned with the damage to the United States constitutional order caused by Law 115-171 (Act S.447 )

Law 115-171 (Act S.447) breaking the existing legal order and creating a precedent that discriminates against other ethnic groups, opens the door to transforming extralegal material claims into a legal tool of asset takeover.

Appeal to U.S. politicians and the American public to reject the tribal and racist logic and discriminatory provisions of the Law 115-171 (Act S.447) and to amend the law accordingly.

Do not wait


SIGN OUR PETITION


dodajdo.com

3 komentarze:

 1. SUWERENNOŚĆ finansowa determinuje wszelkie inne suwerenności. Bez suwerenności finansowej nie ma żadnej innej suwerenności. Kreacja pieniądza jest AKTEM suwerenności, który nie powinien być powiązany z bankiem. Ale dziś jest.! A więc suwerenem jest dziś oligarchia finansowa i nikt inny na świecie. AMEN.

  OdpowiedzUsuń
 2. PLAN NAPRAWY POLSKI

  Wstęp
  I. POZYCJA MIĘDZYNARODOWA
  II. SYSTEM POLITYCZNY
  III. SYSTEM PRAWNY
  IV. BEZPIECZEŃSTWO NARODOWE
  V. OCHRONA ŻYCIA I ZDROWIA
  VI. GOSPODARKA
  VII. KOŚCIÓŁ
  Gorszyciele
  System oświaty
  Zakończenie
  https://urbietorbi-apokalipsa.net/pl/bl/pnp.html

  OdpowiedzUsuń
 3. NOWENNA DO BOŻEJ SPRAWIEDLIWOŚCI

  Trójca Święta dała światu tę modlitwę - nowennę jako nowe, mocne narzędzie do wspólnej walki o sprawiedliwość w tym zdominowanym przez szatana świecie, który tak bardzo wprowadza wszelką niesprawiedliwość i zło na świat, zmusza ludzi do jego wykonywania. Teraz Boża Sprawiedliwość po to, by wymusić siłą Bożej Sprawiedliwości na osobie szatana i ludzi głęboko niesprawiedliwych z powodu działania tegoż złego ducha zmianę ich nastawienia, podaje tę wielką i porażającą demony broń duchową… Można prosić Bożą Sprawiedliwość o pomoc i interwencję w trudnych i zagmatwanych sprawach, zwłaszcza, gdy wyczerpie się ludzkie środki w walce o jakąkolwiek sprawiedliwość… Obiecuję, że każdy kto będzie ubiegać się, uciekać do obrony Bożej Sprawiedliwości, dozna Jej przemożnej opieki…

  https://urbietorbi-apokalipsa.net/pl/pdf/nw/nowenna_do_bozej_sprawiedliwosci.html

  OdpowiedzUsuń